ruuk
Пн-Пт 09:00-16:40 067-505-14-57 duda.bs@ukr.net
ruuk
Пн-Пт 09:00-16:40 067-505-14-57 duda.bs@ukr.net

Введення препаратів гіалуронової кислоти

Введення препаратів з гіалуроновою кислотою активно використовується в ортопедії при лікуванні пошкоджених суглобів
Лікар хірург, ортопед-травматолог вищої категорії Дуда Борис Сергійович
14 років стаж лікарської практики
100%
Висока якість медичних послуг
100%

Процедура введення препаратів гіалуронової кислоти

Гіалуронова кислота – це речовина (біополімер), яка міститься в організмі людини. Вона активно зберігає воду в тканинах і виступає як змащувальна речовина для суглобів. Гіалуронова кислота є важливим компонентом сполучної тканини та виконує важливі функції в організмі.

Гіалуронова кислота має гелеподібну структуру і має властивості, які роблять її незамінною та корисною для здоров’я:

1. Зволоження шкіри: гіалуронова кислота зберігає велику кількість води, що допомагає насити тканини. Введення препаратів гіалуронової кислоти досить затребуване у косметології. Вона здатна відновити захисний бар’єр на поверхні шкіри, що запобігає її пересушуванню та підвищує еластичність та покращує текстуру.

2. Введення препаратів з гіалуроновою кислотою активно використовується в ортопедії при лікуванні пошкоджених суглобів. Гіалуронова кислота вводиться у вигляді ін’єкцій у суглоб, що дозволяє полегшити біль, покращити рухливість суглоба. Актуальним використанням введення препаратів гіалуронової кислоти в ортопедії є лікування остеоартрозу колінного суглоба. У разі остеоартрозу хрящова тканина в суглобі поступово прогресує, що призводить до болю, запального процесу і як наслідок обмежує рух. Введення гіалуронової кислоти в колінний суглоб допомагає пом’якшити вираженість симптомів та покращити стан суглоба та якість життя пацієнта.

3. Гіалуронова кислота широко застосовується у хірургії. У хірургічній практиці введення препаратів гіалуронової кислоти використовується для різних цілей, включаючи створення та заповнення тканин, посилення процесу загоєння ран.

Введення препаратів гіалуронової кислоти передбачає попередній огляд лікаря. І лише після діагностування та оцінки стану суглоба він приймає рішення про необхідність введення гіалуронової кислоти та вибирає відповідний препарат.