ruuk
Пн-Пт 09:00-16:40 067-505-14-57 duda.bs@ukr.net
ruuk
Пн-Пт 09:00-16:40 067-505-14-57 duda.bs@ukr.net

Ендопротезування кульшового суглоба

Ендопротезування кульшового суглоба – це хірургічна процедура, за якої пошкоджений хрящ та кістку видаляють з кульшового суглоба і замінюють штучними компонентами.
Лікар хірург, ортопед-травматолог вищої категорії Дуда Борис Сергійович
14 років стаж лікарської практики
100%
Висока якість медичних послуг
100%

Процедура ендопротезування кульшового суглоба

Пошкодження кульшового суглоба може бути пов’язане з пошкодженням суглобів, включаючи травми, знос структур суглобів або запальні захворювання. Найпоширеніші ушкодження кульшового суглоба:

Остеоартрит це дегенеративне хронічне захворювання, що призводить до зносу хряща у суглобах. Остеоартрит кульшового суглоба викликає у пацієнта болючість, обмежену рухливість, дискомфорт.

Травми: Переломи тазу можуть містити переломи шийки стегна, головки стегна або інших частин тазової кістки. Вони можуть бути спричинені автомобільними аваріями, падіннями з великої висоти або іншими травматичними подіями.

Запалення: Запальні захворювання тазостегнового суглоба призводять до пошкодження та запального процесу у суглобових тканинах. Наприклад, ревматоїдний артрит – це хронічне системне запальне запалення, яке може пошкодити суглоби, включаючи тазостегновий суглоб.

Заміна кульшового суглоба є серйозною хірургічною процедурою, рішення про призначення якої має приймати після ретельного огляду лікарем-професіоналом. Він буде проводити оцінку історії хвороби пацієнта, симптомів та загального стану здоров’я, щоб визначити найбільш підходящий підхід.

Ендопротезування кульшового суглоба це повна або часткова заміна частин суглоба, які безпосередньо контактують між собою в процесі руху.

Повне ендопротезування кульшового суглоба це повна заміна головки і шийки стегна та вертлужної западини на штучні.

Ми готові проконсультувати вас і допомогти прийняти правильне рішення, щоб уникнути цієї проблеми.