ruuk
Пн-Пт 09:00-16:40 067-505-14-57 duda.bs@ukr.net
ruuk
Пн-Пт 09:00-16:40 067-505-14-57 duda.bs@ukr.net

Відкрита репозиція переломів кісток

Відкрита репозиція переломів кісток — це хірургічна процедура, яка використовується для відновлення нормального положення і фіксації переламаних кісток.

Вона може бути проведена в ситуаціях, коли консервативні методи лікування, такі як накладання гіпсового пов’язу або інші методи, не забезпечують необхідної стабільності або вирівнювання кісток.

Основні етапи відкритої репозиції переломів кісток включають:

Анестезія: пацієнт піддається анестезії для забезпечення комфорту та відсутності болю під час процедури.
Доступ до переломленого місця: хірург робить розріз на шкірі та м’яких тканинах, щоб отримати доступ до місця перелому.

Відновлення положення кісток: хірург вручну або за допомогою спеціальних інструментів відновлює нормальне положення переламаних кісток. Це може включати вирівнювання та корекцію кутів.

Фіксація кісток: коли кістки відновлені в правильне положення, їх фіксують за допомогою різних методів, таких як внутрішнє остеосинтез або використання спеціальних металевих пластин, гвинтів або інших фіксаторів.

Зшивання ран: після фіксації кісток хірург зшиває рани.

Рентгенівський контроль: після процедури може бути виконаний контрольний рентгенівський знімок, щоб переконатися в правильному положенні і фіксації кісток.

Післяопераційний період: пацієнт переходить у період післяопераційного відновлення, який може включати в себе фізіотерапію та інші методи для поліпшення рухливості та відновлення функції.

Відкрита репозиція переломів кісток застосовується в тих випадках, коли важко або неможливо досягти стабільності та правильного вирівнювання перелому іншими методами. Вона дозволяє лікареві точно відновити анатомічну структуру кісток та забезпечити їхню правильну фіксацію для подальшого відновлення.

Безкоштовна попередня консультація ортопеда-травматолога з досвідом 14 років у клініці ендопротезування у Києві по телефону: +38 067-505-14-57.
Ми знаходимося за адресою: м. Київ, Бульварно Кудрявська 27.

Related Posts

Leave a Reply