ruuk
Пн-Пт 09:00-16:40 067-505-14-57 duda.bs@ukr.net
ruuk
Пн-Пт 09:00-16:40 067-505-14-57 duda.bs@ukr.net

Ендопротезування колінного суглоба коли потрібно робити?

Ендопротезування колінного суглоба розглядається в тих випадках, коли консервативні методи лікування не приносять ефективних результатів, а пошкодження суглобу веде до значного дискомфорту, болю та обмежень у рухливості.

Ось деякі з основних показань для ендопротезування колінного суглоба:

— Остеоартроз (артроз): Значне зношування хряща, що призводить до болю, обмеження руху та втрати функції колінного суглоба.

— Ревматоїдний артрит: Захворювання, що викликає запалення суглобів і може призводити до деструкції хрящової тканини.

— Травматичні ушкодження: Важкі травматичні пошкодження колінного суглоба, такі як переломи суглобових поверхонь, можуть вимагати ендопротезування.

— Деформації суглобу: Серйозні деформації суглобу, які виникають внаслідок захворювань або травм, і супроводжуються болем та функціональними обмеженнями.

— Неуспішна консервативна терапія: Якщо консервативні методи лікування, такі як фізіотерапія, фармакотерапія та інші, не приносять покращення.

— Обмежена рухливість та біль: Ситуації, коли біль та обмеження рухливості суттєво впливають на якість життя пацієнта, інгібують його здатність виконувати щоденні дії.

— Досягнення дорослого віку: Ендопротезування може бути розглянуте як метод лікування для пацієнтів після досягнення визначеного віку, коли інші методи лікування не ефективні, а якість життя пацієнта суттєво погіршується через старіння.

Рішення про проведення ендопротезування колінного суглоба завжди приймається індивідуально для кожного пацієнта і враховує ряд факторів, таких як загальний стан здоров’я, рівень активності, вік та інші медичні аспекти.

Лікар здійснює детальний аналіз та обговорює з пацієнтом всі деталі для прийняття оптимального рішення.

Безкоштовна попередня консультація ортопеда-травматолога з досвідом 14 років у клініці ендопротезування у Києві по телефону: +38 067-505-14-57.

Ми знаходимося за адресою: м. Київ, Бульварно Кудрявська 27.

Related Posts

Leave a Reply