ruuk
Пн-Пт 09:00-16:40 067-505-14-57 duda.bs@ukr.net
ruuk
Пн-Пт 09:00-16:40 067-505-14-57 duda.bs@ukr.net

Процедура артроскопія

Артроскопія — це медична процедура, яка використовується для діагностики і лікування захворювань суглобів. Вона виконується за допомогою артроскопа – тонкого гнучкого інструмента, обладнаного камерою та світловим джерелом, який вставляється через невеликий розріз у шкірі пацієнта безпосередньо в суглоб.

Цей метод дозволяє лікарям проводити діагностику, лікування і хірургічні втручання в суглобах з меншими травмами для тканин, меншими шрамами і швидшим відновленням для пацієнтів порівняно з традиційною відкритою хірургією.

Основні етапи процедури артроскопії виглядають наступним чином:

— Підготовка пацієнта: Пацієнт може бути введений у загальну анестезію або місцеву анестезію в залежності від об’єму процедури і суглоба, який досліджується.

— Введення артроскопа: Лікар робить невеликий розріз у шкірі поруч з суглобом і вставляє артроскоп через цей розріз.

— Дослідження суглоба: Лікар використовує артроскоп для огляду структур суглоба, таких як суглобна капсула, хрящі, зв’язки, сухожилля та інші тканини. Зображення із камери артроскопа відображаються на моніторі.

— Лікування: Якщо під час дослідження виявляються проблеми, такі як розриви хряща, ушкодження зв’язків або інші патології, лікар може використовувати інші інструменти, що вводяться через артроскоп, для проведення хірургічних втручань або ремонту тканин.

— Завершення процедури: Після завершення артроскопії артроскоп видаляють, а розріз шкіри зашивають або заклеюють.

— Відновлення: Після процедури пацієнту може потрібен час для відновлення. Лікар може рекомендувати фізіотерапію або інші методи лікування для полегшення відновлення суглоба.

Артроскопічний метод лікування суглобів

Артроскопічний метод лікування суглобів – це хірургічний підхід, при якому використовується артроскоп (невеликий гнучкий інструмент із камерою та світловим джерелом) для візуалізації та обробки проблемних областей суглобів.

Цей метод дозволяє лікарям проводити різні види хірургічних втручань з мінімальними травмами для тканин та меншим реабілітаційним періодом порівняно з традиційною відкритою хірургією.

Артроскопія є корисною процедурою для діагностики і лікування захворювань суглобів, оскільки вона мінімізує травми для тканин і скорочує час відновлення порівняно з відкритою хірургією. Вона часто використовується для лікування травм суглобів, артритів, дефектів хряща та інших суглобових проблем.

Важливо зауважити, що можливість проведення артроскопії і вид лікування залежать від конкретної ситуації та рекомендацій лікаря. Цей метод є досить інвазивним, але в більшості випадків дозволяє досягти високих результатів з мінімальними ушкодженнями тканин.

Безкоштовна попередня консультація ортопеда-травматолога з досвідом 14 років у клініці ендопротезування у Києві по телефону: +38 067-505-14-57.

Ми знаходимося за адресою: м. Київ, Бульварно Кудрявська 27.

Leave a Reply