ruuk
Пн-Пт 09:00-16:40 067-505-14-57 duda.bs@ukr.net
ruuk
Пн-Пт 09:00-16:40 067-505-14-57 duda.bs@ukr.net

Залежно від характеру і важкості проблеми, артроскопія може бути використана для проведення різних видів хірургічних втручань та лікування:

Артроскопія дозволяє лікарю виправити пошкодження хряща, такі як тріщини чи дефекти. Це може включати в себе проведення процедур, таких як мікрофрагментація, пересадка хряща або використання спеціальних заповнювачів.

— Лікарі можуть використовувати артроскопію для ремонту розривів суглобових зв’язок або видалення зв’язкових сполук, які можуть бути джерелом болю та дисфункції.

— В разі пошкодження меніска (хрящової структури, яка діє як амортизатор у суглобі) може проводитися артроскопічна резекція, тобто видалення частини чи всього меніску.

— Лікування запалення і артриту. Артроскопія може бути використана для зняття запалення, чи то покращення обмеженого руху у суглобах при артриті.

— Видалення суглобових вирослин (остеофітів). Артроскопія може бути застосована для видалення остеофітів, які можуть утворюватися на краях суглобів при артрозі.

— Інколи артроскопія використовується для встановлення діагнозу у випадках, коли інші методи діагностики не надають чіткого результату.

Артроскопічне лікування суглобів є сучасним та ефективним методом, який має численні особливості та переваги:

— Мінімально інвазивне: Однією з ключових особливостей артроскопії є те, що вона вимагає лише невеликого розрізу в шкірі поруч з суглобом, навіть при хірургічних втручаннях. Це зменшує травму для тканин, веде до менших рубців та скорочує тривалість відновлення пацієнта.

— Діагностика та лікування: Артроскопія не тільки дозволяє лікарям встановлювати діагноз, але й здійснювати лікування безпосередньо під час процедури. Це дозволяє вирішувати проблеми на місці, що дуже корисно при лікуванні пошкоджень та дефектів.

— Мінімізація болю: Артроскопія може зменшити біль та дискомфорт після операції, оскільки вона не вимагає великих розрізів і розривів м’язів.

— Скорочення часу госпіталізації: Більшість артроскопічних процедур проводяться в режимі амбулаторного лікування, що означає, що пацієнт може повернутися додому того ж дня або наступного дня після операції.

— Менший ризик інфекції: Так як розрізи в артроскопії дуже маленькі, ризик інфекції менший, ніж при великих хірургічних втручаннях.

— Сприяє швидкому відновленню: Відсутність значних травм та швидке відновлення зазвичай дозволяють пацієнтам швидше повернутися до звичного активного способу життя та роботи.

— Розширений діапазон застосування: Артроскопія використовується для лікування суглобів у багатьох областях тіла, включаючи колінні, плечові, ліктьові, кульшові та щиколоткові суглоби.

Після артроскопічного втручання пацієнтам зазвичай рекомендують фізіотерапію та реабілітаційні вправи для полегшення відновлення функції суглоба та зміцнення м’язів навколо нього.

Безкоштовна попередня консультація ортопеда-травматолога з досвідом 14 років у клініці ендопротезування у Києві по телефону: +38 067-505-14-57.

Ми знаходимося за адресою: м. Київ, Бульварно Кудрявська 27.

Leave a Reply