ruuk
Пн-Пт 09:00-16:40 067-505-14-57 duda.bs@ukr.net
ruuk
Пн-Пт 09:00-16:40 067-505-14-57 duda.bs@ukr.net

Ендопротезування колінного суглоба

Ендопротезування колінного суглоба — це хірургічна процедура, під час якої пошкоджений або вражений колінний суглоб замінюється штучним суглобом, відомим як колінний ендопротез.

Ця операція проводиться з метою покращення функції суглоба, зменшення болю та покращення рухливості у пацієнтів з різними колінними захворюваннями, такими як остеоартроз, ревматоїдний артрит, травми або інші стани, коли консервативне лікування не приносить виразних результатів.

Основні особливості ендопротезування колінного суглоба включають:

— Вибір типу ендопротезу: Існують різні типи ендопротезів для колінного суглоба, включаючи парціальні та повні заміни. Вибір конкретного типу залежить від ступеня пошкодження суглоба та інших індивідуальних особливостей пацієнта.

— Перед операцією пацієнт повинен пройти обстеження, включаючи фізичний огляд, рентгенівські знімки, комп’ютерну томографію (CT) та інші діагностичні тести. Це допомагає лікарям визначити стан суглоба та розробити план операції.

Ендопротезування колінного суглоба може проводитися під загальною анестезією або під спінальною (паралітичною) анестезією. Вибір анестезії залежить від пацієнта і рекомендацій лікаря.

— Під час операції лікар видаляє пошкоджений колінний суглоб та встановлює штучний суглоб (колінний ендопротез). Процедура може включати заміну хряща, кістки та зв’язок.

— Після операції пацієнт потребує інтенсивної реабілітації, включаючи фізіотерапію, спеціальні вправи для покращення рухливості та медикаментозні призначення. Реабілітаційний період може тривати кілька місяців.

— Пацієнтам рекомендується дотримуватися певних обмежень і рекомендацій щодо навантажень на колінний суглоб після операції.

Після встановлення ендопротеза пацієнта регулярно оглядають лікарі для відстеження стану суглоба та виявлення можливих ускладнень.

Заміна колінного суглоба

Заміна колінного суглоба, також відома як колінне ендопротезування, є хірургічною процедурою, під час якої пошкоджений або вражений колінний суглоб замінюється штучним суглобом, виготовленим із металу та пластику.

Ця процедура проводиться для відновлення функції колінного суглоба, зменшення болю та покращення якості життя у пацієнтів, які страждають від різних колінних захворювань, таких як остеоартроз, ревматоїдний артрит, травми чи інші стани, які не можуть бути вилікувані консервативними методами.

Ендопротезування колінного суглоба може допомогти значно поліпшити якість життя пацієнта та позбавити його болю.

Безкоштовна попередня консультація ортопеда-травматолога з досвідом 14 років у клініці ендопротезування у Києві по телефону: +38 067-505-14-57.

Ми знаходимося за адресою: м. Київ, Бульварно Кудрявська 27.

Related Posts

Leave a Reply